top of page

Kavos skrudinimo lygiai.
Pagrindiniai skrudinimo lygiai yra keturi - lengvas, vidutinis, vidutinis-tamsus ir tamsus, tačiau jie neturi ryškių ribų. Todėl kiekvienas kavos skrudintojas turi savo savo specifinį tik jam būdingą skrudinimą, atskleidžiantį, jo požiūriu, geriausias kavos savybes. Lengvo skrudinimo kava yra aromatingesnė ir atskleidžianti daugiau spalvingų skonių. Tamsaus skrudinimo kava yra kartesnė, aštresnė su deginto cukraus prieskoniu.
SHOOSHA coffee skrudiname vidutiniškai lengvai, kad galėtumėte pajusti maksimaliai visus skirtingų kavos rūšių skonius ir poskonius. 

Kavos malimo rūpumas ir skonis.
Nuo malimo rūpumo priklauso paruoštos kavos skonis. Kuo ilgiau vanduo tekės per sumaltą kavą, tuo daugiau skonių ji atskleis. 
Tos paties rūšies kava gali atskleisti įvairus skonius ir tam didelę įtaką turi kavos malimo rūpumas. Smulkaus malimo kava yra stipresnė ir labiau pabrėžia kartumą bei aštrumą. Stambesnio malimo kava įprastai yra švelnesnė ir saldesnė.

Visi SHOOSHA coffee skrudinimo ir pakavimo procesai yra atliekami rankomis. Kavai suteikiame šilumos ir nepakartojamo skonio. Stengiamės, kad kava Jūsų puodelyje nuteiktų Jus puikiai dienai, suteiktų žvalumo kavos pertraukėlės metu ar leistų atsipalaiduoti tik sau skirtu laiku. Kava yra pakuojama ir žymima naudojant specialią rankų darbo techniką, todėl kavos pakeliai nėra vienodi, tačiau kava viduje išlieka visada aukščiausio lygio ir nepakartojamai puikaus skonio. Kava yra supakuota į lengvai perdirbamą kombinuotą pakuotę, turinčią daugkartinį užsegimą ir vožtuvą, patogiam ir ilgesniam kavos laikymui. 

SHOOSHA coffee skrudinimui naudojamos tik aukščiausio lygio kavos pupelės iš ūkių taikančių geros praktikos ir ekologiškus auginimo metodus. 
Kavą skurdiname Jungtinėje Karalystėje, mažame skrudinimo fabrikėlyje turinčiame ilgas ir gilia kavos skrudinimo tradicijas.
Pasaulyje egzistuoja daug puikių kavos skrudinimo specialistų, galinčių pasiūlyti Jums puikios kavos. Didžiuojamės, kad esame vieni iš jų ir galime pateikti Jums kavos, sužadinančios geriausias emocijas, kurias norėsis patirti vėl ir vėl.

bottom of page