top of page

Privatumo politika

Privatumo politika

Stengiamės, kad apsipirkti SHOOSHA coffee el. parduotuvėje būtų kuo patogiau, o Jūsų užsakymai pristatyti sklandžiai bei laiku. Tam reikalinga tiksli Jūsų asmeninė informacija, kurią mes renkame ir prižiūrime.

Kada renkama asmeninė informacija?

Jūsų asmeninė informacija renkama Jums užsakant prekes SHOOSHA coffee el. parduotuvėje bei pateikiant užklausas dėl papildomos informacijos apie produktus, užsakymus, jų apdorojimą ir kt. Taip pat, prenumeruojant mūsų naujienlaiškius.

Kokiu tikslu renkama asmeninė informacija?

Visa Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

  • Užsakymo informacijai pateikti (informuoti kada, kur ir kaip bus pristatytas Jūsų užsakymas);

  • Žinučių, būtinų mūsų paslaugų teikimui, užtikrinti siuntimui

  • Užklausoms apie prekes ar kitais klausimais atsakyti;

  • Naujienoms, susijusioms su HERMES GROUP, UAB (įm.k. 300951538) valdomais prekiniais ženklais, siųsti.

Kokia asmeninė informacija renkama?

Renkama informacija būtina užsakymams bei tiesioginės rinkodaros veiksmams vykdyti:

  • Užsakovo duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas ir kt.);

  • Pristatymo duomenys;

  • Kontaktiniai duomenys (el. paštas, telefono nr.).

Kaip prižiūrima asmeninė informacija?

Visa asmeninė bei su mokėjimais susijusi informacija surenkama ir tvarkoma saugiai (užtikrina SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas), pagal numatytuosius įstatymus ir yra konfidenciali. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų (ir kitų klientų) asmeninės informacijos trečiosioms šalims (šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais). Jūs visada galite kreiptis ir sužinoti, kokią Jūsų asmeninę informaciją mes saugome, ir ją koreguoti ar ištrinti.

Kiek laiko saugomi duomenys?

Nebent būtų nurodyta kitaip, jūsų duomenis saugosime:

  • Pagal LR teisės aktus, su užsakymais susiję duomenys ir sąskaitos yra saugomos 10 metų nuo užsakymo atlikimo;

  • Prisijungimo sesijos informaciją yra saugoma 30 dienų nuo jos užfiksavimo;

  • Visus kitus asmens Duomenis, nurodytus šioje duomenų apsaugos politikoje – iki jūsų paskyros ištrynimo ar jūsų atsisakymo suteikti mums šiuos duomenis.

Kada ir kokie rinkodaros laiškai bus siunčiami?

Galite užsiprenumeruoti mūsų elektroninį naujienlaiškį su rinkodarine informacija ir specialiais pasiūlymais jo gavėjams. Užsiprenumeravus naujienlaiškį suteikiate leidimą tvarkyti jūsų el. pašto adresą tam, kad galėtume siųsti jums šiuos laiškus. Rinkodaros laiškus gausite tik jei būsite davę tam leidimą.
Savo leidimą toliau gauti rinkodaros laiškus galite bet kada atšaukti bet kuriame laiške paspaudę „nebegauti šių naujienlaiškių“ arba informavę mus bendruoju el. paštu.

Ar duomenys bus perduodami trečiosioms šalims?

HERMES GROUP, UAB yra įstatymu įpareigota teikti duomenis valstybinėms ar priežiūros institucijoms, kai tai reikalinga siekiant išvengti rizikos visuomenei bei vykdyti persekiojimą už nusikaltimus.
Jūsų duomenys trečiosioms šalims gali būti perduodami tada, kai tai yra būtina mūsų paslaugoms ar funkcijoms užtikrinti (pvz. jūsų adresas perduodamas kurjeriui prekės pristatymui). Užtikriname, kad šios šalys įsipareigoja šiuos duomenis tvarkyti atsakingai ir pagal galiojančius teisės aktus.
Visais kitais atvejais jūsų duomenys trečiosioms šalims bus perduodami tik tada, jei esate davę leidimą ar suteikę joms prieigą.

Naudojami slapukai

bottom of page